Går du runt och klurar på något? Vilken utbildning du ska välja, om det verkligen var sant det som stod i vårt senaste nyhetsbrev, vad Bergslagen har att erbjuda som region eller hur våra samverkansföretag är engagerade i Teknikcollege? Ingen fråga är för liten för oss! Kontakta oss så hjälper vi dig så snart vi kan.

Mia Bernhardsen| Vd
08 – 782 09 84
mia.bernhardsen@teknikcollege.se

 

Adela Martinovic | Vd (föräldraledig)
08 – 782 09 80
adela.martinovic@teknikcollege.se
2015-03-02 14-18-33

 

Andreas Mannberg | Granskning- och ansökningsärenden
08 – 782 09 82
andreas.mannberg@teknikcollege.se

 

Jens Linered | Projektledare
08 – 782 09 85
jens.linered@teknikcollege.se

 

Johan Ståhl | Projektledare Status, kvalitet och matchning
04 – 035 25 49
johan.stahl@teknikcollege.se

 

Eva Brunday | Ekonom/administratör Status, kvalitet och matchning
08 – 782 09 59
eva.brunday@teknikcollege.se

 

Stärkt regional samordning
Rickard Bäck | Delprojektledare
rickard.back@oskarshamn.se

 

Ökad kvalitet i utbildning
Tommy Töyrä | Delprojektledare
tommy.toyra@skol.lulea.se

 

Ökad attraktionskraft
Patrik Laanemets | Delprojektledare
08 – 782 09 83
patrik.laanemets@teknikcollege.se
2015-03-02 14-18-22